Kontakt oss

Adresse
Vennesla Transport AS
Kuliaveien 101
4618 Kristiansand
Norge

Kontakt
E: ordre@vennesla-transport.no
T: + 47  38 00 35 80
 

Kontortid: 08.00–16.00
Org.nr. NO 995 687 690 MVA
Bankkonto: 1506 08 64702
E: faktura@vennesla-transport.no

Administrasjon

Bilde av Lars Gunnar Retterholt

Lars Gunnar Retterholt
Daglig leder


M: 91585000
E: lg@vennesla-transport.no

Bilde av Leif Erklev

Leif Erklev
Driftssjef


M: 916 10 077
E: leif@vennesla-transport.no

Bilde av Harald Karlsen

Harald Karlsen
Befrakter Sørlandet - Østlandet


M: +47] 95 89 73 83
E: harald@vennesla-transport.no

Bilde av Kennet Bjelland

Kennet Bjelland
Befrakter Sørlandet - Vestlandet


M: [+47] 958 97 381
E: kennet@vennesla-transport.no

Bilde av Torstein Solås

Torstein Solås
Befrakter Vestlandet - Sørlandet


M: 488 65 963
E: torstein@vennesla-transport.no

Bilde av Tor Even Sotnedal Myhre

Tor Even Sotnedal Myhre
Befrakter Østlandet - Sørlandet + Lokalt


M: 48026233
E: te@vennesla-transport.no

Bilde av Line Grundetjern

Line Grundetjern
Økonomi


M: 95 89 73 85
E: line@vennesla-transport.no

Bilde av Sven Olav Stiansen

Sven Olav Stiansen
Driftsleder materiell


M: 958 97 369
E: sven@vennesla-transport.no